Na skróty
Fundacja ARMAG: Konkursy
Konkursy

Zapraszamy serdecznie  do udziału  w  Konkursie  "EKO  Spółdzielnia".

Konkurs ma  celu wyróżnienie spółdzielni mieszkaniowych dbających o środowisko naturalne i promujących zrównoważony rozwój. Naszym celem jest zachęcenie do pokazania innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców i ochrony środowiska.

 

Szukamy inicjatyw, które obejmują zarządzanie energią, oszczędzanie wody, rozwijanie zielonych przestrzeni oraz wprowadzanie innowacyjnych technologii.Ale liczy się…każde działanie!

Zgłaszając Spółdzielnie jest możliwość opisania wszystkich inicjatyw, z których Spółdzielnia jest szczególnie dumna, które obejmują szeroki zakres tego co się dzieje na rzecz mieszkańców czy środowiska. Nawet drobne rzeczy mogą przełożyć się na wielkie efekty, dlatego gorący zachęcamy do udziału w konkursie i podzielenia się swoimi działaniami.

Patronem konkursu jest POMORSKI REGIONALNY ZWIĄZEK REWIZYJNY SPÓŁDZIELNI.

Poniżej  informacje   doptyczace aplikacji w konkursie:

1) Zgłoszenia kandydatur do Konkursu przyjmowane są od 17 czerwca 2024r.  do 30 września 2024r. do godziny 23:59.

2) Zgłoszenia kandydatur należy składać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego on-line udostępnionego na stronie: https://forms.office.com/e/mz69DZ7N0K  lub w formie papierowe (formularz w wordzie) wysyłając zgłoszenie na adres:
Fundacja "Agencja Regionalnego Monitoringu Atmosfery Gdańsk-Gdynia-Sopot"
ul. Brzozowa 15 A, 80-243 Gdańsk lub skan na adres michalina.bielawska@armaag.gda.pl

Wszystkie  szczegółowe  informacje  wraz z warunkami  konkursu znajdują   się w Regulaminie  pod linkiem :  Regulamin_ekospoldzielnia

Nagrodami w Konkursie są statuetki oraz nagrody pieniężne.

I  nagroda  w wysokości 40 tys. PLN

Dwa  wyróżnienia  po 10 tys. PLN


Nagroda zostaje wypłacona z przeznaczeniem na zakup lub modernizację elementów małej architekturyna terenie Spółdzielni. Fundatorem nagród jest Grupa GPEC. Nagrody zostaną wypłacone pozatwierdzeniu wyboru elementów do zamontowania/zmodernizowania przez Grupę GPEC.

Zachęcamy   do udziału   w konkursie  "EKO  Spółdzielnia".

 

2006-2008 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Fundacji ARMAG

projekt i realizacja: zjednoczenie.com